הרצאות מונפש

מחפשים הרצאה מעניינת מותאמת לכל קהל יעד? סדנא מעשית במגוון סגנונות אנימציה? הגעתם למקום הנכון.  צוות "מונפש" ישמח להכיר לכם את האנימציה הישראלית והעולמית מקרוב, תוך צפיה מודרכת וחוויתית במגוון סרטים - מצחיקים, רציניים, על מגוון נושאים שלא הייתם מדמיינים שיש באנימציה.

הרצאות וסדנאות מונפש נבנות בהתאמה אישית, לכל קהל יעד ובכל נושא.

מחפשים משהו מיוחד? דברו איתנו ובקרוב אצלכם.​

ירושלים - העיר שצויירה לה יחדיו​

ירושלים היא כל דבר מלבד עיר רגילה ומנומנמת. בין חומות עתיקות לשכונות חדשות, מצטופפים יחד גיבורי כל זרם שבחברה הישראלית. סיפורים מכל גווניה השונים בקיצוניות, מנסים למצוא דרכים להתקיים זה לצד זה. האנימציה הישראלית החדשה שנוצרה בירושלים בשנים האחרונות, מתארת אותה בגוונים מצחיקים וביקורתיים, יומיומיים ופנטסטיים. מציירת עיר שלא יודעת מנוח.

שאלוה לשלומה

מתןך "שאלוה לשלומה" עומר שרון, דניאלה שניצר

מתןך סרטה עטור הפרסים של טל קנטור "במילים אחרות"

משפחה לא בוחרים

לכולנו יש משפחה. אנחנו אוהבים אותה, שונאים אותה, קשורים אליה, כועסים עליה, מודים לה, מקימים אחת משלנו שממש דומה לה או לגמרי שונה וגם כשנדמה לנו שבחרנו – האם באמת בחרנו?

בהרצאת מונפש זו, נקרין סרטים על משפחות וקשרי משפחה, יחסים קרובים וכל מה שביניהם.

שואה וצללי שואה באנימציה ישראלית

איך מתארים שואה וזיכרון קולקטיבי באנימציה? בהרצאה זו נפנה זרקור לעבר האנימציה הישראלית שבשנים האחרונות פנתה להציג ולבחון אפשרויות לגעת באירוע המכונן של העם היהודי במאה ה20.

מה הם האתגרים העומדים בפני האנימציה בבואה להתמודד עם הטראומה? מתיעוד ודידקטיות, ועד מסקנות נוקבות על עתיד הזיכרון במאה ה21.

כתבת ערוץ I24 news על ההרצאה ועל סרטה של דניאלה קופלר "compartments"

הרצאות נוספות

איך עושים אנימציה לעזאזל? 

תמיד רציתם לדעת איך עושים אנימציה ולא היה לכם את מי לשאול? בהרצאה למתעניינים באנימציה, לאמנים מתחילים בתחום  וללקוחות פוטנציאליים, נבחן את סוגי האנימציה השונים, את הדרכים בהם עושים אותם ולאן אפשר להגיע איתם. אפשר ומומלץ לשלב עם סדנא מעשית

סרטים מהחיים

האנימציה הישראלית מציגה – מעגל החיים. סרטים מכאן על התבגרות, אהבות, פרידות והתחלות חדשות.

חמוד לכאורה WFT?

אנימציה היא דבר חמוד? מובן? בכלל לא בטוח. בהרצאה זו, לאמיצים ולמיטיבי לכת, נקרין מקבץ סרטי אנימציה משוגעים במיוחד, שWTF הוא התיאור המתאים להן. הנאה מובטחת…!

מונפש על הבר

מוזיקה ואנימציה הן שידוך מדהים. בהרצאה מלאת מוזיקה עכשווית טובה, רצוי על בירה, נגלה קליפים בלתי נשכחים שיצרו יוצרי אנימציה ישראלים ואיך עשו אותם.

אהבות מצוייורת

בהרצאה זו נפתח דלת לסיפורי אהבה שאפשר לספר רק באנימציה. מוזמנים להפגש, להתרענן לקבל השראה ולהתמלא באהבה וביצירתיות.

על מה חולמות דמויות אנימציה?

גם דמויות אנימציה לפעמים חולמות. לפעמים החלומות שלהם גדולים, לפעמים הזויים ולפעמים הן חולמות ממש כמונו על החיים של עצמן. בהרצאה שכולה הזיות פרועות, בואו לשחק איתנו בד"ר פרויד ולפרש איתנו את החלומות של דמויות האנימציה.

להזמנת הרצאות

moonfash.animation@gmail.com

צילום: איתן שפר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן