האנימטור אורי לוטן עוזר לילדים חולי סרטן להתמודד עם המחלה

 "FEELING SAD" הוא סרט קצר ורגיש על ילד שמתמודד עם העצבות שלו בעקבות מחלת הסרטן. הסרט, בבימויו של אורי לוטן, נוצר כחלק מקפמיין גדול של חברת הפרסום RPA  בשם "the imaginary friend society"
הקמפיין שם לעצמו למטרה להעביר לילדים מאובחני סרטן את ההתהליכים והתמודדיות שהם עומדים לחוות במהלך הטיפול במחלה בצורה מחנכת ומהנה בו זמנית. המוטיב המחבר בין הסרטים השונים הוא החברים הדמיוניים העומדים במרכז הקמפיין,  והם אלה שמעבירים לילדים את המידע הקשה הזה. חלק מהסרטים נוגעים בהיבטים הטכניים כמו מה זה כימוטרפיה או MRI ואחרים עוסקים בצד הרגשי יותר של איך להתמודד עם כעס, פחד וכדומה.
את אורי לוטן אתם מכירים בזכות "מעגלים" הקליפ הבלתי נשכח ללהקת ג'יין בורדו שיצר יחד עם יואב שטיבלמן.
"עיקר תפקידי בפרויקט היה פיתוח, כתיבה והבימוי" מספר אורי. "זאת הייתה הזדמנות מדהימה בעיני לעבוד על סרט שנוגע בנושאים לא פשוטים כמו עצב וסרטן ושיתאים לקהל היעד - ילדים. הגישה בסיסית הייתה לדבר לילדים בגובה העיניים - הם מבינים הרבה יותר ממה שאנחנו נותנים להם קרדיט, במיוחד ילדים שמתמודדים עם מחלה שלא פשוטה אפילו לבוגרים והחכמים שביננו. ניסיתי כמה שפחות להמתיק ולפזר סוכר מעל המסר הפשוט: זה בסדר וטבעי להיות עצוב, כשאתה חולה, ובכלל."
04
"הפרוייקט הופק בלו"ז מטורף, מקבלת הבריפ הראשוני ועד לסרטון הסופי היה לנו בדיוק חודשיים וחצי, ככה שלא היה לנו שניה לבזבז, עבדו על הפרוייקט צוות של אנשים סופר מוכשרים - Oren Hashkins מעצב דמויות, Michelle Kwon - מעצבת רקעים ו-Kristin Laboria עזרה בשלבי הפיתוח ושאר הצוות המדהים של הורנט ו-אדי שהרימו את ההפקה הזו בזמן פשוט בלתי אפשרי ושמו את כל הלב (לפעמים זה הרגיש גם ששמו את הכליות, הלבלב ובעצם פשוט הכל)"
05 הקמפיין מוקרן ביותר מ-4,500 בתי חולים במחלקת אונקולגיה ילדים ברחבי ארה"ב כחלק אינטרגלי מהטיפול שעוברים הילדים. בנוסף אפשר לראות את הקמפיין בשלמותו באתר https://www.imaginaryfriendsociety.com/