שיחה בין קריאייטיבס: פודקאסט על אנימציה

פודקאסט מעורר השראה על תעשית האנימציה, בעברית. ערן כספי, יוצר הפודקאסט, מארח כל פרק יוצר אנימציה ישראלי שעובד בתעשייה בתחומים שונים: במאים, אמני דיגיטל, אמני תלת מימד ועוד. חלק מהמרואיינים עובדים וגרים בחו"ל וחלקם בארץ.
בין הנושאים המדוברים: בימוי אנימציה, ענייני זכויות יוצרים, ומצב הנשים בתעשית התלת מימד. מתוך הפרקים הראשונים בעיקר ניכרים ההבדלים בין התעשיה בארץ לזאת שבחו"ל.
   
ערן כספי, יוצר הפודקאסט, מתעסק בתלת מימד באופן מקצועי מאז 2013. לאחרונה עבר לקנדה להמשיך את הלימודים המקצועיים ב-  Think Tank Training Center, משם הוא גם מפיק את הפודקאסט.
   
" ככל שחשבתי על זה יותר הבנתי כמה זה אפשרי ויחסית פשוט" מספר ערן כספי. "התבשלתי עם הרעיון כחודש ובינואר 2018 התחלתי לעבוד עליו, לעשות רשימת אורחים, לפנות לאנשים, לחפש מוזיקה, ללמוד איך עורכים סאונד וכ'ו... מכל כיוון שאני מסתכל על הפודקאסט אני רואה רק דברים חיובים, זה עוזר לי לצאת מאזור הנוחות ולעשות משהו שאני לא רגיל עליו, זה עוזר לי גם להכיר עוד אנשים ולנסות להבין איך הם עובדים ומה הם מוכנים להעביר הלאה, וגם זה עוזר לי להוציא את השם שלי החוצה שזה נחמד. כרגע התכנון שלי הוא להמשיך ולחפש אנשים מעניינים שרוצים לדבר, חשוב לי למצוא אצל כל אחד כמה נקודות חשובות שהוא יכול לדבר עליהם מניסיון ולתת מידע לכולנו. עד עכשיו רוב האנשים שדיברתי איתם נמצאים בחו"ל אבל גם יש כמה אנשים שנשארו בארץ שאני צריך לדבר איתם."
הפרק הרביעי בדיוק יצא! להאזנה לחצו כאן
עקבו אחר עמוד הפודקאסט בפייסבוק: https://www.facebook.com/CreativesTalkPodcast/
להאזנה לכל הפרקים: