אדם ושומרי האותיות

unnamed "אדם ושומרי האותיות" הוא משחק פלטפורמה קלאסי בעל ערך מוסף- הוא עוזר לילדים ללמוד לקרוא.
בשנים האחרונות הילדים מרותקים למסכים: אם זו טלויזיה, טאבלט או טלפון נייד, כל מה שצבעוני שואב אותם לתוכו (ובואו נהיה כנים, לא רק אותם...)
אבי אוסיפוב החליט לנצל את העובדה הזאת לטובתו לאחר שראה את בנו, המאובחן ב- ADHD מצליח מאוד במשחקי המחשב והאפליקציות למיניהן, אבל מתקשה לקרוא.
אבי החליט לפתח משחק שיעמוד בשורה אחת עם המשחקים הקיימים היום בשוק, כזה שמייצר חווית משחק חיובית לילדים ובו בזמן מלמד קריאה.  לשם כך, חבר לתומר זאבי, ויחד הקימו את  FunWits , סטארטאפ קטן וחדשני עם צוות כשרוני, העוסק בפיתוח אפליקציות לימודיות לילדים. כל העבודה על המשחק נעשתה בסטודיו וללא מימון חיצוני: עיצוב חווית משתמש, פיתוח, איור, אנימציה, ועוד.

קישור לאתר: www.Alefgame.com בו ניתן גם לשחק באופן מקוון: www.alefgame.com/play-online המשחק זמין להורדה לאנדרואיד- https://play.google.com/store/apps/details?id=adam.funwits.com Artboard 24 copy 2 Artboard 24 copy 3 הארט של המשחק שובה לב. קצת מתהליך יצירת הדמויות: avater_poses avatar_girl Alef_monsters_concept_expression boss_monster הצוות: אבי אוסיפוב - מייסד והוגה הרעיון, מנהל פיתוח וארט דירקטור תומר זאבי - מייסד, מנהל המוצר, עיצוב שלבים ופיתוח עסקי דנה שיים - מורה להוראה מתקנת האחראית על כל התחום הפדגוגי באפליקצייה יאיר ויינברג - עיצוב UI/UX לילי ריו - איור, עיצוב עולמות ועיצוב דמויות בני גרוס - אנימציה סבטה גרוס - ניהול קהילה ועבודה מול משרד החינוך איגור טלנקין - פיתוח