רוצים להכיר את האנימציה הישראלית מקרוב? צוות "מונפש" ישמח לספר. מוזמנים לחוות, לראות יחד איתנו ולשמוע הכל על מאחורי הקלעים של סרטי אנימציה מופלאים. אנחנו בונות את הרצאות "מונפש" בהתאמה אישית לכל קהל יעד ובכל נושא. דברו איתנו ונבוא להראות אנימציה גם לכם.
 

שואה וצללי שואה באנימציה ישראלית

========================== פעם קשה היה לדמיין סרט קולנוע על השואה. היום קשה לדמיין מסך ישראלי ועולמי בלי סרטים כאלה. במשך שנים נתפסה השואה כנושא לא מתאים ליצירה באנימציה. אנימציה היא סרטים מצוירים לילדים, לא?  אז זהו שלא, והתמונה מתחילה להשתנות בשנים האחרונות: האנימציה הישראלית עוסקת יותר ויותר בשואה עצמה, ביחס החברה הישראלית אליה ובהשפעות האירועים ההיסטוריים על הדורות הבאים. על כל אלה ועוד, בהרצאת "מונפש"-  "שואה וצללי שואה באנימציה ישראלית". (כתבת ערוץ I24 news על ההרצאה ועל סרטה של דניאלה קופלר "compartments")  

ירושלים - העיר שצוירה לה =========================

ירושלים היא כל דבר מלבד עיר רגילה ומנומנמת. בין חומות עתיקות לשכונות חדשות, מצטופפים יחד גיבורי כל זרם שבחברה הישראלית. סיפורים מכל גווניה השונים בקיצוניות, מנסים למצוא דרכים להתקיים זה לצד זה. האנימציה הישראלית החדשה שנוצרה בירושלים בשנים האחרונות, מתארת אותה בגוונים מצחיקים וביקורתיים, יומיומיים ופנטסטיים. מציירת עיר שלא יודעת מנוח. הרצאת מונפש - ירושלים2

הרצאות נוספות : --------------------------

אבות ובנות באנימציה - משפחה לא בוחרים : על קשרי משפחה באנימציה - מיניות נשית ודימוי גוף באנימציה - מוזיקה ואנימציה - כך תשלחו את הסרטים שלכם לפסטיבלים (לבוגרי בתי ספר לאנימציה) -הרצאות מותאמות לילדים ועוד.