"אפריקה שלי" קליפ אנימציה שיצר שריאל קסלסי

a7fee26de29a749b4e32811d5c30f62a תל אביב מתפוררת וחוזרת למקום ראשוני , טהור ורומנטי יותר. זהו קליפ אנימציה שיצר שריאל קסלסי לשיר "אפריקה" של גלעד כהנא. הרקעים המרשימים בקליפ מורכבים מרישומים שנעשו בדיו על נייר ונסרקו למחשב. הקליפ, שנעשה שנה שלמה, קיבל ציון לשבח על איכויות ויזואליות בתחרות אסיף 2015. תפסתי את שריאל  לשיחה באמצע תקופה מאוד עמוסה. הוא עובד כרגע על הערוכה להשקה הרשמית לאלבומו של כהנא, שמורכבת מחומרים מתהליך העבודה על הקליפ, שתעלה  ב 17.9 בבית רומנו. כיצד אתה חווה את תל אביב?  הדרום שם אני גר בארבע שנים האחרונות, מרגיש לי כבר כמו בית. הוא מאוד מגוון וצבעוני. עם כל הקושי. תל אביב מאוד קונטרסטית. יש בה הרבה דרמה בין האור והצל. זה השפיע מאוד על הארט בקליפ יש גם הרבה קונטרסט בין הסטטיות לתנועה.
נכון, המטרה הייתה ליצר מצבים קפואים, רגע לפני משהו גדול שעומד לקרות. הושפעתי פה מקטע מדהים מגוסט אין ד׳ה שייל של מסמונה שירו.
myafrica אפריקה היא אלגוריה לתל אביב? הדיבור על תל אביב כאפריקה היא בהקשר של משאלת לב לחזור למקום ראשוני יותר, מקום שהוא מתחת לתרבות שמגדירה מי האדון ומי העבד. מתחת למבנים, ללבוש ולכל הסממנים התרבותיים שאליהם אנחנו מוכנסים ועל פי הם אנחנו מוגדרים . הפירור של העיר הוא בגדר פירור המחיצות הקיימות ותקווה למשהו חדש. הבחירה בשוט הסיום, שהוא  המקום שבו כולם עומדים במרחב שהוא פתוח יותר, הייתה הכרחית בעניי. אני חושב שאנחנו דור שלא יודע למחות או לשבור. אנחנו צייתנים מדי אני אומר את זה גם על עצמי. 42f83afa10f0c2eb3492a1c922234270   נראה עוד משהו שלך בקרוב?  בקרוב לא, אבל אני עובד כרגע על סרט קצר עם במאי נהדר מארה"ב וכותב גם סינופסיס למשהו  גדול יותר. לתמונות נוספות וקטעים מתוך הקליפ לכתבה על סרט הגמר של שריאל 'אלטנוילנד' האתר של שריאל